Strona korzysta z plików Cookies (ciasteczek) w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w Twojej przeglądardarce.

Zamknij komunikat

O nas

Firma SilverByte zajmuje się tworzeniem oprogramowania wspierającego rozwój oraz zarządzanie przedsiębiorstwami o charakterze kosmetycznym. Realizujemy także zamówienia indywidualne związane z dowolną branżą. Świadczymy kompleksowe usługi w zakresie oprogramowania służącego do prawidłowego funkcjonowania salonów urody.

Tworzymy zgrany zespół pasjonatów, pracujących ze sobą od lat przy dużych komercyjnych projektach programistycznych. Zdobyte doświadczenie pozwala nam precyzyjnie określać i realizować potrzeby klienta. Potrzeby te są motorem napędowym naszej firmy. Doskonalimy jakość produktów, dbamy o elastyczność oferowanych rozwiązań, zmieniamy się wraz ze zmianą potrzeb naszych klientów.

Oprócz tworzenia i udostępniania nowoczesnych rozwiązań informatycznych, koncentrujemy się także na profesjonalnej obsłudze posprzedażowej, m.in:

  • zapewnieniamy usługi szkoleniowe, doradcze oraz konsultacyjne,
  • gwarantujemy wsparcie techniczne dotyczące naszych produktów,
  • udoskanalamy aplikacje wprowadzając usprawnienia w postaci automatycznych aktualizacji.

Oferujemy indywidualne podejście do każdego klienta, szybką reakcję oraz skuteczną pomoc w rozwiązywaniu problemów. Gwarantowane wsparcie zapewnia wysoki komfort pracy z naszymi aplikacjami i niesie korzyści ich użytkownikom. Zapewniając stałą aktualizację oprogramowania, systematycznie pracujemy nad jego rozwojem. Nieustannie dbamy, by programy przyczyniały się do zwiększenia konkurencyjności naszych klientów.

Misja

Naszą misją jest pomoc klientom w osiągnięciu sukcesu poprzez zwiększenie efektywności działania ich firmy – wszystko w oparciu o naszą wiedzę i doświadczenie w tworzeniu nowoczesnych rozwiązań informatycznych. W swych działaniach kierujemy się profesjonalizmem i rzetelnością, a mottem przewodnim są potrzeby naszych klientów.

Technologie oprogramowania

Specjalizujemy się w tworzeniu oprogramowania z wykorzystaniem najnowszych technologii, takich jak Microsoft .NET Framework. Dzięki temu nasze oprogramowanie jest elastyczne, przyjazne użytkownikowi oraz wydajne. Nasze produkty przechowują informacje w bazach danych typu Firebird, Microsoft SQL Server oraz MySQL.